بازار تحریر ایران
خانه / رول حرارتی دستگاه پوز / ارزان ترین رول حرارتی دستگاه پوز

ارزان ترین رول حرارتی دستگاه پوز

رول های حرارتی دستگاه پوز که همان دستگاه های کارت خوان و فیش های آن ها هستند و روزانه حجم بالایی از این محصولات در بازار سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی نوسانات موجود در بازار کشور باعث شده است که قیمت محصولات از جمله قیمت رول حرارتی دستگاه پوز در بازار کشور مدام در حال بالا رفتن باشد و لذا همین موضوع سبب می شود که اشخاص زیادی به دنبال خرید این محصولات با قیمتی مناسب تر باشند تا بتوانند هزینه های خود را کاهش دهند. امروزه پیشرفت تکنولوژی سبب شده است که فروشگاه های اینترنتی مختلفی در زمینه عرضه انواع گوناگون محصولات‌ از جمله رول حرارتی فعالیت کنند. این فروشگاه ها با عرضه مستقیم کالا از تولید کننده به مصرف کننده باعث حذف اشخاص واسطه و دلال ها شده که همین موضوع موجب می شود که قیمت تمام شده محصولات برای خریداران قیمتی کمتر از قیمت بازار باشد. لذا این فروشگاه‌ها می توانند گزینه ای بسیار مناسب برای خرید رول های حرارتی مورد استفاده در دستگاه پوز باشند. 

ارزان ترین رول حرارتی دستگاه پوز

گرماژ مناسب برای تولید رول حرارتی دستگاه پوز

گرماژ مناسب برای تولید رول حرارتی دستگاه پوزرول های حرارتی مناسب برای دستگاه های پوز یا دستگاه کارت خوان عموما دارای عرض ۵۷ میلی متری هستند. شرکت های فعال در زمینه تولید رول حرارتی دستگاه پوز در کشور این محصولات‌ را در طول های گوناگونی تولید می کنند. عموما طول رول های حرارتی ۵۷ میلی متری مناسب برای دستگاه های کارت خوان دارای طول ۱۸ یا ۲۰ متری هستند و بسته به برند تولید کننده و شرکت عرضه کننده این محصولات این طول فرق می کند.

شرکت های تولید کننده رول حرارتی امروزه در نظر دارند تا با ارائه خدماتی جدید نظر مشتریان بیشتری را به سمت تولیدات خود جلب کنند. یکی از راه های این شرکت ها برای جلب نظر مشتریان ارائه رول های حرارتی است که در پشت آن تبلیغات خاصی چاپ شده است و این شرکت ها امروزه می توانند با نظر مشتریان سفارش دهنده این محصولات تبلیغاتی خاص را برای رول های حرارتی پوز یا کارت خوان آن ها بچسبانند که می‌توان یک نکته ی قابل در زمینه تبلیغات غیر مستقیم باشد. 

ضرورت استفاده از رول حرارتی در دستگاه پوز

ضرورت استفاده از رول حرارتی در دستگاه پوزیکی از سوالات مهم و پر تکرار در مورد استفاده از رول های حرارتی این است که چرا باید حتما از رول حرارتی در دستگاه های کارت خوان استفاده کرد؟ و استفاده از این محصولات چه ضرورتی دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که رول حرارتی نسبت به دیگر انواع کاغذ دارای قطر کمتری است و به راحتی می‌تواند از مکان ارائه فاکتور خرید بیرون بیاید و مشکلی را برای دستگاه ایجاد نکند. از طرفی این رول ها دارای قابلیت چاپ بسیار خوبی هستند که این موضوع سبب می شود که به راحتی تمام موارد ذکر شده بر روی آن ها چاپ شود در حالی که کاغذ های معمولی ممکن است در این زمینه مشکل داشته باشند و قسمتی از فاکتور بر روی آن ها چاپ شود و بخشی دیگر از آن نه.

علت تفاوت قیمت انواع رول حرارتی دستگاه پوز

علت تفاوت قیمت انواع رول حرارتی دستگاه پوزبا وجود اینکه نوسانات موجود در بازار کشور سبب تغییر و تحول در قیمت محصولات مختلف شده است اما لازم به ذکر است که پارامتر های مختلفی در تعیین قیمت روز انواع رول حرارتی دستگاه پوز موثر است و همین موضوع سبب می شود که شما انواع مختلفی از این محصولات را با قیمت ها گوناگون در بازار سراسر کشور مشاهده کنید.

از جمله پارامترهای مهم در قیمت گذاری انواع گوناگون رول حرارتی از جمله رول حرارتی دستگاه های پوز می توان به کیفیت این محصولات اشاره کرد. کیفیت بالاتر رول های حرارتی نشان دهنده قیمت بالای این محصولات است و در تعیین قیمت آن نقش اصلی را ایفا می‌کند. علاوه بر این پارامترهای مختلف دیگری از جمله برند تولید کننده این محصولات؛ طول آن ها و بیست یا ۱۸ متری بودن آن و چاپ تبلیغات پشت رول حرارتی و … نیز در قیمت گذاری این رول ها موثرند. 

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش رول حرارتی در تهران

عایق حرارتی در تاسیسات گرمایشی و سرمایشی برای کم کردن و یا هدر نرفتن حرارت در سطوح مختلف استفاده می گردد. عایق ها  به 3 دسته حرارتی، رطوبتی و صوتی تقسیم بندی می

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما