بازار تحریر ایران
خانه / کاغذ / بازرگانی فروش کاغذ ncr هایپر کپی

بازرگانی فروش کاغذ ncr هایپر کپی

کاغذ ncr هایپر کپی، نوعی کاغذ کپی است که نوعی وسیله تصویر برداری به شمار می آید. این نوع کاغذ خودکپی نامیده شده و مهمترین مزیت آن است که نسخه دوم و سوم از یک مدرک یا سند به سهولت قابل تهیه است. عملکرد این نوع کاغذ مانند کاغذ کاربن دار بوده و از کثیف شدن دست نیز در این نوع کاغذ خبری نیست. از دیگر مزیت های ان سی آر، صرفه جویی قابل ملاحظه در مصرف کاغذ می باشد. آغشتگی به کپسول های میکروسکوپی ترکیبی از رنگ و انعکاس را بر صفحه زیرین ایجاد می کند. خودکار، کاغذ سفید اول، میکرو کپسول های رنگی، کاغذ رنگی دوم، لایه های واکنشی و کاغذ رنگی سوم از جمله اجزای این کاغذ می باشند.

بازرگانی فروش کاغذ ncr هایپر کپی

معرفی و شناخت کاغذ ncr هایپر کپی

معرفی و شناخت کاغذ ncr هایپر کپیاز زمان اختراع چاپ و به دنبال نیاز به تکثیر اسناد و مدارک و …. دستگاه هایی اختراع شدند که هر کدام توانستند در عرصه صنعت چاپ خود گام های مهمی به شمار آیند. 

این ماشین آلات با پیشرفت تکنولوژی ساده تر شده و قابلیت های بیشتری پیدا کردند. به طور مثال کاغذ ncr،  نوعی از این ماشین آلات می باشد که کاغذ خود کپی نیز نامیده می شود. 

ان سی آر نوعی نسخه دوم و سوم از یک مدرک یا سند می باشد که مانند کاغذ کاربن دار بوده و از کثیف شدن دست نیز در این نوع کاغذ خبری نیست.
از دیگر موارد مرتبط با شناخت کاغذ ncr، صرفه جویی قابل ملاحظه در مصرف کاغذ است که این خود ویژگی خاصی است که از قطع بی رویه درختان جلوگیری می کند.

آغشتگی به کپسول های میکروسکوپی ترکیبی از رنگ و انعکاس را بر صفحه زیرین ایجاد می کند.

  • خودکار، کاغذ سفید اول، میکرو کپسول های رنگی
  • کاغذ رنگی دوم، لایه های واکنشی و کاغذ رنگی سوم

از جمله اجزای این کاغذ کپی می باشند. 

۳ نکته مهم قبل از خرید کاغذ ncr هایپر کپی

3 نکته مهم قبل از خرید کاغذ ncr هایپر کپیانسان از زمانی که توانست آنچه که در ذهن داشت بر روی کاغذ ثبت نماید، تاریخ به وجود آمد. به دنبال آن و ماشینی شدن زندگی، صنعت چاپ نیز با تحولات گسترده ای همراه شد. 

در این بین شرکت های مختلفی به ساخت تجهیزات و ماشین آلات چاپ و همچنین انواع کاغذ های کپی پرداختند. به عنوان مثال شرکت ان سی آر نام شرکتی است که اولین بار کاغذ کپی لس را به بازار عرضه داشت. در کشور های اروپائی در سال ۱۹۶۰ میلادی تولید این کاغذ ها آغاز شد و از آن پس به کشور های آسیایی مانند ژاپن راه یافت. 

کاغذ ncr از چندین لایه تشکیل شده است که در زمان خرید باید به کیفیت این کاغذ و مرغوبیت آن توجه نمود. عدم بررسی نکات لازم در زمان خرید سبب خواهد شد تا پس از چاپ نتیجه مطلوب حاصل نشود. 

مرکز خرید بهترین کاغذ ncr هایپر کپی در شیراز

مرکز خرید بهترین کاغذ ncr هایپر کپی در شیرازیکی از دلایل مراجعه به مرکز خرید کاغذ ncr، لزوم استفاده از این کاغذ برای چاپ و کپی است. این کاغذ در گرماژ های ۴۰ تا ۲۴۰ گرمی تولید شده و برای ساخت انواع:

  • قبوض
  • فرم
  • قرار داد های چند نسخه ای
  • انواع فاکتور

مورد استفاده قرار می گیرد. نوع استفاده از کاغذ ncr هایپر کپی هم به شکل بند برای چاپ فاکتور بوده و هم به صورت آماده و برش خورده برای فروشگاه ها، سازمان ها و شرکت ها می باشد. 

از دیگر مزایای این کاغذ کپی آن است که قابلیت چاپ در پرینتر های خانگی را نیز داشته و می توان به راحتی در منزل به چاپ اقلام مورد نیاز خود پرداخت.

در شیراز انواع تجهیزات چاپ و بهترین نوع کاغذ ncr نیز مانند دیگر تجهیزات مرتبط در اختیار خریداران و مراجعه کنندگان قرار داده می شود. به این صورت می توان از فروشندگان تجهیزات و انواع کاغذ کپی اطلاعات لازم را در مورد خرید کاغذی مناسب و با کیفیت به خصوص برای موارد مصرف زیاد دریافت نمود.

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کاغذ cf ncr

کاغذ cf ncr نوعی کاغذ می باشد که با آن می توانیم به راحتی و بدون کثیف شدن مدارک از مدارک ها و اسناد خود کپی برداری کنیم. این نوع کاغذها به کاغذهای خود کپی نیز م

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما