بازار تحریر ایران
خانه / کاغذ / تعرفه خرید کاغذ کاربن لس سه قسمتی

تعرفه خرید کاغذ کاربن لس سه قسمتی

کاربن لس کاغذهای خود کپی این کاغذهای نیازی به کاربن ندارند با کاغذ کاربن لس سه قسمتی یک نسخه ی اصلی و دو نسخه ی کپی از آن تولید می شود. 

تعرفه خرید کاغذ کاربن لس سه قسمتی

بهترین برند کاغذ کاربن لس در بازار داخلی

بهترین برند کاغذ کاربن لس در بازار داخلیکاغذ کاربن لس در قسمت اندود شده خود میکروکپسول های رنگی دارد که در هنگام فشار قلم بر روی کاغذ شکسته می‌شوند و رنگ خود را روی کاغذ دیگر بر جای می گذارند. این کار باعث می شود چاپ مشابه دقیقی بر روی برگه های دیگر ایجاد شود. 

این محصول در برندهای مختلفی تولید می شود.  هر کدام از این برند ها کیفیت مخصوص خود را دارند و با قیمت‌های متفاوتی به فروش میرسد. بهترین برند کاغذ کاربن در واقع استاندارد ترین آنهاست. این نوع کاغذ ها دارای رنگ های متنوعی هستند. 

واردات این نوع کاغذ از کشورهایی نظیر ترکیه و عراق به ایران صورت می‌گیرد. 

هرگاه شما از کاغذ کاربن لس استفاده می‌کنید در واقع در مصرف کاغذ هایی که به کاربن تبدیل میشود صرفه جویی کرده اید بنابراین  از قطع درختان جلوگیری می شود. 

کپسول های رنگی که در این نوع کاغذ به کار برده می شود میکروسکوپی هستند و با چشم غیر مسلح نمی توان آن را مشاهده کرد. 

خریداری این کاغذ ها به صورت عمده باعث کاهش قیمت آنها می شود. 

عرضه کاغذ کاربن لس سه قسمتی با نازلترین قیمت

عرضه انواع کاغذ کاربن لس به چند شکل می باشد:  

  • برگه های cb
  • برگه های cfb
  • برگه های cf. 

هر کدام از این برگ ها یکسری ویژگی هایی دارد؛ در برگه ی یک پشت اندود شده است، در برگه نوع دو دو طرف اندود شده است، در برگه نوع سه جلوی کاغذ اندود شده است. 

کاغذ های لس تاریخ مصرف دارند و پس از گذشتن این تاریخ کارایی خودشان را از دست میدهند. 

کاغذ کاربن لس هم به صورت آماده و برش خورده و هم به صورت بند و یکپارچه وجود دارد. کاغذ کاربن لس که به صورت به هم پیوسته یا بند وجود دارد در چاپخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.کاربرد کاغذ کاربن برش خورده معمولاً در سازمان ها و شرکت ها می باشد. 

این کاغذها در اندازه ها و سایز های متنوعی وجود دارد. نام دیگر کاغذ کاربن لسncr می باشد. وزن آن ها نیز از کاغذ های معمولی سبک تر می باشد. 

این کاغذها اولین بار توسط شرکت ان سی آر تولید شدند و علت نامگذاری آن نیز همین است. وزن این کاغذ ها بین ۴۰ تا ۲۴۰ می باشد و بیشتر برای قبض ها و فاکتور ها استفاده می شود. این کاغذ ها باید دور از رطوبت و نم نگهداری شوند. 

بازار خرید و فروش کاغذ کاربن لس سه قسمتی در کشور

بازار خرید و فروش کاغذ کاربن لس سه قسمتی در کشوربازار خرید کاغذ کاربن لس در سراسر کشور وجود دارد شما می توانید با مراجعه به مراکز فروش لوازم تحریر یا مراکز چاپ و تبلیغات این کالا را تهیه کنید. فروش کاربن لس به صورت اینترنتی نیز انجام می شود.

شرکت های وارداتی این نوع کاغذ را با کیفیت های متنوعی وارد می کنند. 

مشتریان می توانند به صورت حضوری یا غیر حضوری این محصول را خریداری کنند و در خرید اینترنتی در وقت و هزینه افراد صرفه جویی می شود. 

به دلیل اینکه از کاربن اضافی در این کاغذ ها استفاده نمی شود، بنابراین دستان شما رنگی و آلوده نمی شود. 

این کاغذ ها به صورت بسته ای یا کیلویی به فروش میرسد. اندازه خام این کاغذها ۱۰۰*۷۰ می باشد تولید کنندگان این کاغذها را در سایزهای مختلف برش می دهند و در بازار به فروش می رسانند. 

تولید کنندگان ایرانی باید کیفیت را سر لوحه کار خود قرار دهند و سعی کنند تا در بازار های جهانی نیز جایگاه والایی کسب کند. این کار مقدور نمی شود مگر با تبلیغات موثر و هدفمند. این نوع کاغذ امروزه در دفترچه های بیمه نیز استفاده می شود. این کار باعث سهولت در نسخه نویسی شده است. 

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کاغذ cf ncr

کاغذ cf ncr نوعی کاغذ می باشد که با آن می توانیم به راحتی و بدون کثیف شدن مدارک از مدارک ها و اسناد خود کپی برداری کنیم. این نوع کاغذها به کاغذهای خود کپی نیز م

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما