بازار تحریر ایران
خانه / کاغذ / فروش کاغذ ncr 60×۹۰ با بهترین قیمت

فروش کاغذ ncr 60×۹۰ با بهترین قیمت

کاغذ ncr 60×۹۰ همان کاغذ خود کپی می باشد که برای انتقال متون و تصاویر از برگه ی اول به سایر برگه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این کاغذ ها جایگزین مناسبی برای کاربن های رنگی می باشند که مزیت های بیشتری نسبت به آن دارد. در ادامه ی این مقاله شما را با هر آنچه که باید در مورد این محصول بدانید آشنا خواهیم کرد.

فروش کاغذ ncr 60×90 با بهترین قیمت

آشنایی با انواع کاغذ ncr

آشنایی با انواع کاغذ ncr

از انواع کاغذ ncr در مراکز و شرکت های مختلف استفاده می شود. این کاغذ ها بیشتر به عنوان فاکتور کاربرد دارند و باعث می شود دو نسخه از فاکتور ها وجود داشته باشد که یکی از آن ها در اختیار فروشنده و دیگری در اختیار خریدار قرار خواهد کرد. 

مصرف این محصول روز به روز با افزایش همراه است که دلیل آن ویژگی های شگفت انگیزی است که این محصول دارد. 

در بالا گفتیم که این محصول مزیت های زیادی نسبت به کاربن ها دارد. کاربن ها به علت جوهری بودن باعث کثیف شدن دست شما می شده است و متن های ایجاد شده نیز از ظاهری زیبا برخور دار نبوده است. 

البته این کاغذ ها بدون اینکه دست شما را کثیف کنند متون را به صفحه های زیری خود منتقل می کنند و در عین حال متن های نوشته شده از ظاهری زیبا برخوردار می باشند. 

دیگر ویژگی این محصول تولید در انواع و ابعاد گوناگون می باشد. 

کاغذ ncr 60×۹۰ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

کاغذ ncr 60×90 خوب چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی کاغذ های خود کپی بسیار زیاد می باشد که در بالا چند مورد از آن را برای شما شرح دادیم. این کاغذ ها آغشته به کپسولی می باشند که باعث انتقال و کپی متن ها می شود. 

برای تهیه کاغذ ncr 60×۹۰ از میلیون ها کپسول میکروسکوپی که خشک شده  استفاده شده است. این کپسول ها نقش مهمی در کپی کردن متن ها می باشد. در هر سطح این کاغذ میلیون ها این کپسول وجود دارد. 

طرز کار این کاغذ ها بسیار راحت و ساده می باشد به گونه ای که شما با کوچک ترین فشار مکانیکی بر روی آن باعث می شوید متن ها را به صفحات زیری منتقل پیدا کند. 

امروزه این کاغذ در دو نوع دو برگی و سه برگی تولید می شود که دو برگی بودن آن اولویت بیشتری دارد و بارز تر می باشد. البته برگه های زیری می توانند به رنگ زرد، آبی و غیره باشند که هر شرکت بر اساس سلیقه ی خود این رنگ ها را انتخاب می کند.

محل استفاده ی این محصول بیشتر در مراکز، فروشگاه ها و شرکت های تبلیغاتی و خدماتی می باشد. البته همانطور که در بالا گفتیم بیشتر میزان مصرف آن در فروشگاه هایی می باشد که به عنوان فاکتور از آن استفاده می کنند.

نمایندگی فروش کاغذ ncr 60×۹۰ در کرج

نمایندگی فروش کاغذ ncr 60×90 در کرج

یکی از بزرگترین نمایندگی کاغذ ncr در شهر کرج وجود دارد. این نمایندگی علاوه بر فروش وظیفه ی صادرات این محصول را نیز بر عهده دارد و سالانه مقادیر زیادی از آن ها بسته بندی شده و به سایر کشور های همسایه ارسال می شود.

همانطور که می دانید صادرات این محصول فقط توسط شرکت های دارای مجوز و کامیون های مربوطه انجام می گیرد و هر شرکتی بدون مجوز نمی تواند این کار را انجام دهد. 

نکته ی مهم در مورد این نمایندگی ها نحوه ی فروش آن ها می باشد این مراکز بر اساس نیاز های مشتریان و مخاطبان خود محصولات را به دو صورت حضوری و اینترنتی به فروش‌ می رسانند که هر کدام از این روش ها به طریقی توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب کنند.

البته بهتر است بدانید که طبق بررسی های انجام شده در سال های اخیر فروش اینترنتی محبوب تر می باشد و توانسته است حدود ۹۰ درصد از خرید و فروش ها را به خود اختصاص دهد. 

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کاغذ cf ncr

کاغذ cf ncr نوعی کاغذ می باشد که با آن می توانیم به راحتی و بدون کثیف شدن مدارک از مدارک ها و اسناد خود کپی برداری کنیم. این نوع کاغذها به کاغذهای خود کپی نیز م

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما