بازار تحریر ایران
خانه / کاغذ / قیمت جهانی کاغذ کاربن لس ۱۰۰ عددی

قیمت جهانی کاغذ کاربن لس ۱۰۰ عددی

روزانه مدارک و اسناد گوناگونی رد و بدل می شود که تمامی آن ها کاغذی می باشند، امروزه برای ارتباطات مختلف انسان ها با همدیگر و برای تبادل انواع اطلاعات، ابزارهای دیجیتال و تکنولوژی های گوناگونی موجود می باشند ولی هیچ یک از آن ها نتوانسته است که جای کاغذ را بگیرد، بنابراین نیاز به کاغذ از زمان های دور وجود داشته و این نیاز روز به روز نیز بیشتر  می شود. برای کپی اسناد و مدارک مختلف در قدیم از روش های دیگر استفاده می کردند که کپی از این طریق سخت بوده و کیفیت چندانی نداشت اما امروزه با استفاده از کاغذهای کاربن لس که به آن ها سی ان آر یا خودکپی نیز می گویند، کپی را با بالاترین کیفیت ها انجام می دهند. برای اطلاع از قیمت جهانی کاغذ کاربن لس ۱۰۰ عددی می توانید با مشاهده کاتالوگ محصول و پرسش از فروشندگان اطلاعات لازم را کسب نمایید.

قیمت جهانی کاغذ کاربن لس 100 عددی

دانستنی هایی درباره کاغذ کاربن لس

دانستنی هایی درباره کاغذ کاربن لس دانستنی هایی که باید درباره کاغذ کاربن لس بدانید توسط کارشناسان در این مرکز ارائه داده می شود، استفاده از کاغذهای خودکپی باعث می شود که کار کپی کردن مدارک بسیار باکیفیت و تمیز انجام شود، کپی در قدیم از طریق دیگری صورت می گرفت که  کیفیت لازم را نداشت و باعث ایجاد کثیفی و پخش جوهر و ایجاد لک و جوهری شدن دست فرد می شد، اما استفاده از کاغذهای ان سی آر و کاربن لس این مشکلات را حل کرده است.

با دانستن تمامی مشخصات کالا و اطلاع از ویژگی های گوناگون آن، می توان خریدی عالی و مقرون به صرفه را داشت، این کاغذها از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار هستند، زیرا رنگ های این کاغذهای ان سی آر طوری طراحی و ترکیب شده اند که با فشاردادن آن ها روی کاغذ، جوهر حاصله پخش نشده و موجب کثیف شدن دست مصرف کننده نمی شود و از ایجاد لکه های رنگی جوهر روی نسخه کپی شده جلوگیری به عمل می آید.

موارد استفاده از کاغذ کاربن لس

موارد استفاده از کاغذ کاربن لسکاغذهای سی ان آر کیفیتی فوق العاده و بی نظیر دارند، این کاغذها از کپسول های رنگی ساخته شده است که باعث ایجاد کپی می شوند، نحوه عمل این کپسول ها بدین صورت است که با فشارهای مکانیکی وارده و فشار دست پاره شده و رنگ های داخل آن ها آزاد شده و رنگ بالا و پایین این کاغذ با هم ترکیب شده و اثری رنگی را به وجود آورده و منجر به کپی نوشته های موردنظر می شود. کپسول های رنگی توسط یک کپسول پلاستیکی پوشیده شده اند که با اعمال فشار روی آن ها پاره شده و رنگ ها آزاد می شوند.

از موارد استفاده و موارد کاربرد کاغذ کاربن لس به موارد بسیاری می توان اشاره نمود، می توان هم به صورت عمده ای و بند برای چاپ و کپی کردن نوشته های مختلف کاغذی در چاپخانه ها از آن ها استفاده نمود و هم به صورت آماده، برش خورده و قطعه ای جهت استفاده برای شرکت ها، سازمان ها و فروشگاه های مختلف و مصارف خانگی و هم برای چاپ از طریق چاپگرها و پرینترهای خانگی استفاده می شوند.

این کاغذها به دلیل ویژگی ها و مزایای فراوانی که دارند و همچنین به دلیل قیمت مناسب بسیار موردتوجه مشتریان و مصرف کنندگان قرار گرفته و تقاضا برای خرید آن ها روز به روز بیشتر می شود.

قیمت امروز کاغذ کاربن لس ۱۰۰ عددی

قیمت امروز کاغذ کاربن لس 100 عددیکاغذهای باکیفیت و درجه یک کاربن لس با استفاده از مرغوب ترین متریال و مواد اولیه و با بهره گیری از بهترین مهندسین و کارشناسان و هم گام با فناوری های روز دنیا ساخته شده و این کالای تولید شده علاوه بر تأمین نیازهای داخلی به بازارهای خارج از کشور از جمله کشورهای همسایه ارسال می شود.

این کاغذها در مراکز اداری مختلف از جمله در بانک ها،  بیمه ها و دیگر مراکز به کار گرفته شده و در پنج رنگ مختلف از جمله سبز، سفید، زرد، صورتی و قرمز موجود می باشند که برای خرید محصول، اطلاع از قیمت ها بسیار حائزاهمیت می باشد.

قیمت کاغذ کاربن لس ۱۰۰ عددی و نرخ های روز محصول به پارامترهای مختلفی بستگی دارد از جمله:

  • میزان کیفیت محصول
  • نوع بسته بندی و تعداد آن ها
  • برندهای مختلف
  • نوسانات بازار
  • میزان عرضه و تقاضا

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کاغذ cf ncr

کاغذ cf ncr نوعی کاغذ می باشد که با آن می توانیم به راحتی و بدون کثیف شدن مدارک از مدارک ها و اسناد خود کپی برداری کنیم. این نوع کاغذها به کاغذهای خود کپی نیز م

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما