بازار تحریر ایران
خانه / رول حرارتی کارتخوان / قیمت رول حرارتی کارتخوان

قیمت رول حرارتی کارتخوان

امروزه با پیشرفت های مختلفی که در عرصه ارتباطات و علوم دیجیتال و فناوری صورت گرفته زندگی ها به صورت ماشینی شده و البته کیفیت زندگی مردم با ورود انواع تکنولوژی ها بسیار افزایش پیدا کرده است. در سیستم های مختلف بانکی و در انجام عملیات بانکی امروزه دیگر نیازی به پرداخت و انتقال وجوه به صورت نقدی نمی باشد و تمامی عملیات ها به صورت دیجیتالی انجام می شود. اگر به مراکز خرید، فروشگاه ها، رستوران ها و دیگر مراکز مراجعه کنید با انواع دستگاه های خودپرداز و کارتخوان مواجه می شوی که می توانید با کشیدن کارت نسبت به خرید و انتقال پول اقدام نمایید، رسید و فیشی که از این دستگاه ها دریافت می کنید انواع رول های حرارتی می باشند. قیمت رول حرارتی کارتخوان به کیفیت کاغذ، برندهای مختلف، شرایط بازار و دیگر عوامل بستگی دارد که برای اطلاع از تمامی قیمت ها، می توانید به سایت های معتبر مربوطه و انواع نمایندگی های رسمی پخش مراجعه کرده و از به روزترین نرخ ها اطلاع کسب نمایید.

قیمت رول حرارتی کارتخوان

مقایسه انواع رول کاغذی موجود در بازار

مقایسه انواع رول کاغذی موجود در بازارامروزه با دیجیتالی شدن تمامی امورات روزمره و دستیابی تقریبا تمامی مردم به فناوری های روز و دستگاه های مختلف دیجیتال تغییرات بسیاری در زندگی انسان ها صورت گرفته است، از جمله این فناوری ها می توان به عملیات مختلف بانکی اشاره کرد که بدون نیاز به پرداخت و دریافت پول نقد انجام شده و از طریق انواع خودپرداز ها و کارتخوان ها انجام می شود، که این دستگاه ها بسیار با دقت عمل کرده و نحوه کار آن ها با استفاده از رول های کاغذی حرارتی می باشد که ما به صورت فیش و رسید آن ها را دریافت می نماییم.

با مقایسه انواع رول کاغذی موجود در بازار، می توان به تفاوت های انواع مختلف آن ها پی برد که هر کدام طول و عرض های مختلف و مخصوص به خود را داشته و همچنین کیفیت کاغذ ها و میزان جذب رنگ و رنگ پذیری کاغذ و سرعت و بازشدن آن ها با هم متفاوت است، برندهای گوناگون و متنوعی از این محصول در بازار موجود می باشند که برای خرید مرغوب ترین و باکیفیت ترین محصول، می توانید از طریق فروشگاه های معتبر اینترنتی و به صورت آنلاین اقدام نمایید.

ویژگی های مهم رول حرارتی کارتخوان

ویژگی های مهم رول حرارتی کارتخوانرول های حرارتی دستگاه کارتخوان دارای عرض ۵۷ و گرماژ ۴۵ می باشند. در رول های باکیفیت و مرغوب کارتخوان در زمان چاپ سوزن های دستگاه به کاغذ برخورد کرده و این عمل توسط حرارت انجام می شودکه نرم افزاری که تعبیه شده فرمان را به دستگاه داده و بر اساس آن نوشته های مربوطه روی رول ها چاپ و حک می شوند. این کاغذهای حرارتی متراژهای گوناگونی را دارا می باشند که برای کاربردهای مختلف در انواع فروشگاه ها، رستوران ها و دیگر جاها به کار برده می شوند.

از ویژگی های مهم رول حرارتی کارتخوان، می توان به ماندگاری بالای انواع آن ها، کارایی بسیار فوق العاده، رنگ پذیری و قدرت جذب رنگ بالا، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه و کیفیت بسیار عالی آن ها اشاره کرد که باعث شده بسیار پرفروش، پرکاربرد و پرتقاضا باشند، از دیگر ویژگی های این رول ها رنگ سیاه، حرارتی بودن این رول ها، ماندگاری بالا و کاربرد بسیار آن ها می باشد که باعث شده مشتریان فراوانی داشته باشند.

نحوه نگهداری از رول حرارتی کارتخوان

نحوه نگهداری از رول حرارتی کارتخوانرول های حرارتی کلرتخوان ها همان رسیدهای مختلفی است که وقتی عملیات بانکی انجام می دهیم آن ها را از دستگاه های کارتخوان و عابر بانک تحویل می گیریم، انواع گوناگونی از این رول ها با سایزها و ابعاد و اندازه های مختلف در بازار موجود هستند که برای استفاده در کارتخوان ها به کار گرفته می شوند.
نوع چاپی که روی این رول ها حک می شود بسیار خوانا و باکیفیت می باشد، سطح این کاغذ رولی ها با یک ترکیب شیمیایی شامل رنگ و نوعی اسید مخصوص پوشانیده شده است که از حرارت و گرمایی که توسط دستگاه پرینتر تولید می شود و فعل و انفعالات شیمیایی که بعد از آن به وجود می آید اثری رنگی و چاپی رسا پدید آمده که معمولا به رنگ مشکی یا آبی می باشد.

نحوه نگهداری رول حرارتی کارتخوان بسیار ساده و آسان است و باید آن را دور از حرارت و نور خورشید و مواد شیمیایی نگه داری کرده و آن را درون بسته های ویژه خود نگه داری کرده و استفاده نمود.

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما