بازار تحریر ایران
خانه / رول حرارتی / مراکز فروش رول حرارتی دستگاه ATM

مراکز فروش رول حرارتی دستگاه ATM

رول کاغذ حرارتی در دستگاه های عابر بانک که بر اثر حرارت بر روی کاغذ، چاپ می شوند. فروشندگان رول حرارتی را به تمام نقاط کشور ارسال می کنند و آنها را به صورت کلی و جزئی به مشتریان خود عرضه می دارند. رول های حرارتی به رنگ آبی و مشکی چاپ می شوند که رنگ مشکی آن گران‌تر است. برای خرید رول حرارتی دستگاه ATM می توان از طریق فروشگاه‌های اینترنتی آنها را خریداری کرد. 

مراکز فروش رول حرارتی دستگاه ATM

نحوه کارکرد رول حرارتی در دستگاه ATM

نحوه کارکرد رول حرارتی در دستگاه ATMکیفیت رول حرارتی خیلی مهم است زیرا اگر از کاغذهای نامرغوب و یا کاغذهایی که مناسب دستگاه نباشند استفاده شود در دستگاه گیر می کند و پاره می شود.

کیفیت رول حرارتی دستگاه ATM باید به قدری زیاد باشد که چاپ روی خود را تا چند سال بتواند نگه دارد. 

قیمت کاغذ رول حرارتی توسط کارخانه های تولید کننده آن تعیین می شود. 

امروزه از رول حرارتی در فروشگاه ها، مغازه ها، رستوران ها و در مطب پزشکان استفاده می شود.

نحوه کارکرد رول حرارتی بدین گونه است که با حرارت دادن نوشته ها بر روی کاغذ ظاهر می شود. 

ماندگاری این کاغذها تا ۱۰ سال می باشد که بستگی به نوع سازنده این محصول دارد. 

برای محافطت از این کاغذها در برابر نور،گرما و رطوبت باید آن ها را به خوبی بسته بندی کنیم. 

کیفیت رول حرارتی دستگاه Atm وابسته به چیست؟

کیفیت رول حرارتی دستگاه Atm وابسته به چیست؟رول کاغذ حرارتی نباید پرز داشته باشد وجود پرز باعث می شود که به دستگاه آسیب وارد شود و باعث از کار افتادن دستگاه می شود. 

یکی از مهمترین تولید کننده های کاغذ رول حرارتی کشور ایران می باشد. تولید کنندگان توانسته اند این محصول را با بهترین کیفیت تولید کنند.

امروزه همه ی افراد برای خرید به فروشگاه ها مراجعه می کنند که بیشتر مواقع برای پرداخت از دستگاه کارت خوان استفاده می کنند، هنگام استفاده از کارت خوان در پایان کار یک رسید به مشتری دادگه می شود که که مبلغ خرید در آن درج شده است. این کاغذ را رول حرارتی می گویند که بر اثر حرارت بر روی کاغذ ظاهر می شود. 

این رول های حرارتی دارای متراژهای مختلفی هستند که افراد می توانند با توجه به نیاز خود ان ها را خریداری کنند. 

از عوامل موثر در کیفیت رول حرارتی می توان به ماندگاری چاپ، پرز ندادن، گیر نکردن در دستگاه را نام برد. 

قیمت رول های حرارتی دستگاه ATM به هزینه بسته بندی آن ها بستگی دارد و هزینه ی اصلی آن را تشکیل می دهد. 

وجود تفاوت در رول های حرارتی

وجود تفاوت در رول های حرارتی رول های حرارتی بعد از چاپ اگر در معرض چربی و اب قرار بگیرند نوشته روی آن ها محو می شود به همین دلیل باید در نگهداری این کاغذها دقت لازم را بکنیم.

انواع مختلفی از رول حرارتی در بازار موجود می باشد که افراد می توانند بنابر نیاز خود آن ها را تهیه کنند. یکی از این رول ها که در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد رول حرارتی آزمایشگاهی می باشد که حرارت خیلی قوی دارد از این کاغذ برای ارائه اطلاعات پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. 

اگر  این رول ها از کیفیت خوبی برخوردار نباشند باعث خرابی دستگاه می‌شوند و در این صورت هزینه های زیادی برای تعمیر پرینتر باید پرداخت کنیم. بنابراین در کنار قیمت ارزان کیفیت رول ها خیلی حائز اهمیت است. 

برای خرید رول حرارتی می‌توان به مراکز و نمایندگی های معتبر تولید این محصولات مراجعه کرد. این محصول را می‌ توان به صورت جزئی و عمده با بهترین کیفیت خریداری کرد. 

بسته بندی این کاغذها به این صورت است که چند رول داخل پلاستیک قرار می گیرند و چند بسته پلاستیکی داخل یک کارتن قرار می گیرد. 

در هنگام خرید این رول های هر چه طول کاغذ بیشتر باشد در قیمت رول حرارتی تاثیر می گذارد و قیمت آن بیشتر می شود. 

مطلب پیشنهادی

صادرات رول حرارتی دستگاه فروشگاهی

رول حرارتی دستگاه فروشگاهی برای چاپ کردن رسید کارتخوان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این رول ها برای انواع کارتخوان ها و عابر بانک ها تولید می شود که هر کدام از

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما