بازار تحریر ایران
خانه / رول حرارتی / مرکز فروش رول حرارتی در تهران

مرکز فروش رول حرارتی در تهران

مرکز فروش رول حرارتی در تهران و اکثر شهرهای کشور بصورت موقت و دائمی در حال فروش هستند.. اگر ساکن تهران می باشید و به دنبال مرکز فروش رول حرارتی در تهران هستید ما به شما این مرکز فروش را پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از آدرس و شماره تماس ما را تا انتها همراهی کنید. اما اگر قیمت فروش این محصول برایتان مهم است می توانید به مراکز های مختلفی مراجعه کنید تا بتوانید رول حرارتی با مناسبترین قیمت روز را تهیه کنید.

 

ارزانترین رول حرارتی در بازار

از ویژگی های رول حرارتی می توان گفت که این کالا نوعی ماده شیمیایی مرغوب است که با کاغذ پوشانده می شود. هنگامی که این رول در معرض رنگ قرار می گیرد از خودش واکنش نشان می دهد.

ما در این وب سایت قصد داریم  شما را با ارزانترین رول حرارتی آشنا کنیم که انواع رول حرارتی در ذیل قرار داده ایم

  • رول حرارتی کاغذی
  • رول حرارتی ۱۱سانتی متری
  • رول حرارتی ۵۰سانتی متری
  • رول حرارتی ۲۰سانتی متری
  • رول حرارتی درجه یک

ممکن است رول حرارتی ارزان ارزان قیمت پس از چند وقت درست کار کند ولی به مرور زمان کیفیت خود را از دست می دهد، که در ادامه انواع رول حرارتی و ویژگی های آن را  توضیح خواهیم داد. خریداران عزیز توجه داشته باشید در هنگام نصب رول ها ابتدا محل مورد نظر را عاری از هرگونه گردو غبار کنید سپس برای مرحله نصب اقدام کنید.

همچنین جهت تسریع بخشیدن به روند کار می توانیدمحصول فوق  را با قیمتی ارزانتر از سایر نمایندگی های فروش سراسر کشور در کمتر از ۴۸ ساعت عرضه می گردد.

معرفی انواع عایق حرارتی رول ساده و رول چسب دار

در این نوع عایق از چسب برای نصب و پوشش دهی بر روی دیوار و یا سقف استفاده می گردد، در اینجا به معرفی انواع عایق حرارتی رول ساده و رول چسب دار می پردازیم هر دو دسته جدیدی از عایق ها هستند که نفوذ بالایی در مقابل بخار بوده و در تاسیسات بکار می رود که جهت جلوگیری از هدر رفتن انرژی     می توان از آن استفاده کرد.

شکل آن ورقه ای یا رولی است که انعطاف پذیری بالایی دارد که برای راحتی در نصب در مکانهای کوچک می توان از رول چسب دار در جهت سرعت بخشیدن در پروژه های صنعتی و ساختمانی استفاده کرد. همچنین در این فروشگاه انواع رول حرارتی ساده، با کیفیت عالی با سطح کاملا صاف، برش لیزر آن با دستگاه های مدرن و با رعایت استانداردها تولید می گردد.

خریداران محترم باید توجه داشته باشید جهت عملکرد درست سیستم باید عایق کاری به صورت اصولی و مناسب انجام گردد. جهت اطلاعات بیشتر و در صورت تمایل به خرید با تیم فروش ما در ارتباط باشید.

کاربرد رول حرارتی کاغذی

از رول های حرارتی کاغذی معمولا در بیشتر ارگان ها و سازمانها که با دستگاه پز و همینطور در بیشتر فروشگاه های زنجیره ای که با دستگاه پز و خودپرداز سرکار دارند استفاده های بیشماری می شود. و به همین خاطر است که ورود این محصول به کشورمان با افزایش چشمگیری مواجه شده تا بتواند نیازهای روزانه مردم و مصرف کنندگان عزیز را برطرف نماید.

از دیگر کاربرد رول حرارتی  می توان ضخامت را در نظر گرفت که اندازه هایی متفاوت دارد که ۱۱سانتی متری ، ۸سانتی متری می توان اشاره کرد و معمولا طول شان به ۲۰تا ۵۰متر نیز می رسد. این محصول بسیار خاص و کاربردی است که مصرف بشدت بالایی در بین سازمان ها و کلیه مناطقی که وابسته به بانکها و افرادی که حتی زیر نظر ارگانی نیستند مرتب از این کالا استفاده می کنند و روز به روز به شمار افرادی که از رول حرارتی استقبال می کنند بیشتر بیشتر می شود.

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش رول حرارتی دستگاه ATM

رول کاغذ حرارتی در دستگاه های عابر بانک که بر اثر حرارت بر روی کاغذ، چاپ می شوند. فروشندگان رول حرارتی را به تمام نقاط کشور ارسال می کنند و آنها را به صورت کلی

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما