بازار تحریر ایران
خانه / کاغذ / نماینده فروش کاغذ کاربن لس cfb

نماینده فروش کاغذ کاربن لس cfb

کاغذ کاربن لس cfb، نوعی کاغذ خود کپی است که البته نام دیگری نیز برای این کاغذ ها می باشد که خود به عنوان ساختار خاصی که دارند عمل کپی کردن را انجام داده و نیازی به استفاده از وسایلی مانند کاربن ندارند. این نوع کاغذ ها از رنگدانه، تصویر ایجاد شده آبی رنگ، کاغذ سه رنگ زرد، صورتی و آبی، واکنش دهنده و رنگدانه های واکنش دهنده شکسته شده تشکیل شده اند که در ارتباط با یکدیگر عمل کپی کردن را انجام می دهند. این ابزار از جمله کاغذ های جدیدی هستند که حساسیت بالایی داشته و به بهترین شکل ممکن می تواند عملکرد خود را به انجام برسانند.

نماینده فروش کاغذ کاربن لس cfb

کاغذ کاربن لس cfb خوب چه ویژگی هایی دارد؟

کاغذ کاربن لس cfb خوب چه ویژگی هایی دارد؟طبق اطلاعات تاریخی ساخت کاغذ هایی که شبیه کاغذ های امروزی بودند، برای اولین بار توسط یک شخص چینی انجام گرفت. پوست درخت توت از جمله موادی بود که برای ساخت کاغذ توسط چینیان به کار گرفته می شد.

کاغذ های اولیه به مرور زمان گسترش پیدا کرده و تنوع زیادی در آنها ایجاد شد که کاغذ کاربن لس، یا خود کپی یا کاغذ cfb از جدید ترین نمونه تولیدات این حوزه می باشند. 

فشار وارد شده از سوی خودکار در این ورق های کاغذی، سبب شکسته شدن میلیون ها میکروکپسول حاوی رنگدانه می شوند. این کاغذ ها از بخش هایی همچون:

  • رنگدانه 
  • کاغذ به سه رنگ آبی، زرد و صورتی
  • واکنش دهنده
  • تصویر ایجاد شده با رنگ آبی
  • رنگدانه های واکنش دهنده شکسته شده

گرماژ این کاغذ ها متفاوت از ۲۴ به بالا بوده و بیشتر ماشین های:

  • چاپ، صحافی، ریسو و حتی پرینتر های خانگی

نیز قابلیت استفاده از کاغذ کاربن لس cfb را دارا می باشند.

چگونه کاغذ کاربن لس cfb را تولید می کنند؟

چگونه کاغذ کاربن لس cfb را تولید می کنند؟کاغذ خودکپی کاربن لس یا cfb، سخه دوم و سوم از یک مدرک یا سند را به سهولت تهیه می کند. ماده اولیه برای ساخت این کاغذ ها الیاف سلولزی تهیه شده از چوب درختان می باشد که در کارخانجات به کمک ماشین آلات صنعتی بنا به میزان و عرضه و تقاضای بازار صورت می گیرد. 

این نوع کاغذ ها از کثیف شدن دست نیز جلوگیری کرده و یکی از مهمترین مزیت های آن صرفه جویی قابل ملاحظه در مصرف کاغذ است که یکی از سرمایه های مهم ملی در هر کشور به شمار می آید.

این کاغد ها از بخش هایی مانند:

  • خودکار، کاغذ سفید اول
  • میکرو کپسول های رنگی، کاغذ رنگی دوم
  • لایه های واکنشی و کاغذ رنگی سوم 

تشکیل شده اند که در کارخانجات تولید کننده انواع کاغذ کاربن لس درجه یک تولید شده و روانه بازار های مصرف می شود. سه لایه کاغذی در این کاربن ها وجود دارد که هر کدام توسط میکروکپسول های رنگی که تحت فشار شکسته می شوند سبب ایجاد تصویر بر روی کاغذ نهایی می شوند.

واردات کاغذ کاربن لس cfb ارزان قیمت

واردات کاغذ کاربن لس cfb ارزان قیمت کاغذ های خود کپی که نوعی کاغذ کاربن هستند، همان طور که از نامشان پیداست خود به عمل کپی کردن و تصویر برداری پرداخته و به شیوه ای بسیار آسان می توانند این عملیات را به انجام برسانند.

برای کپی کردن اسناد و مدارک مختلف همیشه از کاغذ کاربن که آبی رنگ بود استفاده می شد که البته هنوز هم کاربرد دارد. امروزه به جای انواع کاغذ های کاربن آبی، cfb ها به بازار آمده اند که تحول عظیمی در این صنعت بوده اند. 

این امر به دلیل آن است که امروزه به طور گسترده ای از این کاغذ ها استفاده شده و تولید کنندگان در امر صادرات و واردات کاغذ کاربن لس به کشور های دیگر نیز فعالیت دارند. 

این کاغذ ها امروزه به صورت قابل توجهی برای تهیه انواع فاکتور های فروش، قرار داد های مختلف منعقد شده در سازمان های دولتی و خصوصی، و به طور کلی هر فعالیتی که به نوعی با کپی و تصویر برداری مرتبط است استفاده می شود. افزون بر این، پرینتر های خانگی نیز امکان استفاده از این کاغذ را دارا می باشند.

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کاغذ cf ncr

کاغذ cf ncr نوعی کاغذ می باشد که با آن می توانیم به راحتی و بدون کثیف شدن مدارک از مدارک ها و اسناد خود کپی برداری کنیم. این نوع کاغذها به کاغذهای خود کپی نیز م

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما