بازار تحریر ایران
خانه / کاغذ / کارخانه تولیدی کاغذ خود کپی ۷۰×۱۰۰

کارخانه تولیدی کاغذ خود کپی ۷۰×۱۰۰

کاغذ از جایگاه ویژه ای در ارتباطات مختلف بشری و تبادل اطلاعات مختلف برخوردار است، در زمان های قدیم که دستگاه های مختلف دیجیتال و انواع رایانه و اینترنت نبود ارتباطات کامل از طریق کاغذ صورت می گرفت، امروزه نیز با وجود دستگاه های مختلف و با پیشرفت تکنولوژی نیاز به کاغذ نه تنها کمتر نشده بلکه بیشتر از گذشته شده است و این موضوع نشان دهنده اهمیت بسیار زیاد کاغذ می باشد. کپی مدارک و اسناد برای اعمال مختلف اداری ضروری و حائزاهمیت است، امروزه از بهترین کاغذها برای کپی استفاده می شود که به کاغذهای ان سی آر و خودکپی مشهور بوده و کیفیت کپی کردن با این کاغذها بسیار بالا می باشد. کارخانه تولیدی کاغذ خود کپی ۷۰×۱۰۰ محصول را با درجه کیفی بسیار بالا و از بهترین متریال تولید کرده و روانه بازار می نماید.

کارخانه تولیدی کاغذ خود کپی 70×100

توضیح کلی در مورد کاغذ خود کپی

توضیح کلی در مورد کاغذ خود کپیبا خواندن توضیح کلی در مورد کاغذ خود کپی، می توان به اهمیت فوق العاده این کاغذها پی برد، استفاده از این کاغذهای درجه یک باعث می شود که کپی بسیار منظم، دقیق، تمیز و باکیفیت انجام شود، در گذشته از کاغذهایی برای کپی استفاده می کردند که جوهر را روی کاغذ پخش می کرد و موجب ایجاد لک و کثیفی دست مصرف کننده آن می شد، اما استفاده از کاغذهای کاربن لس که آن ها را کاغذ سی ان آر یا خودکپی نیز می نامند، این مشکلات را حل نموده است.

از ویژگی های کاغذ خودکپی به موارد زیادی می توان اشاره نمود، کیفیت بالا و مرغوبیت این کاغذها بر همگان آشکار است، رنگ های موجود در این کاغذها طوری طراحی و ترکیب شده اند که با فشار دادن آن ها روی کاغذ کار کپی انجام می شود.

نحوه استفاده از کاغذ خود کپی ۷۰×۱۰۰

نحوه استفاده از کاغذ خود کپی 70×100کاغذهای سی ان آر و کاربن لس از پرطرفدارترین کاغذ کپی ها می باشند که کیفیتی فوق العاده دارند، در ترکیب این کاغذها از کپسول های رنگ استفاده می نمایند و این کپسول ها خود عامل کپی کردن نوشته ها می باشند، نحوه استفاده از کاغذ خود کپی ۷۰×۱۰۰ به این صورت است که کپسول های رنگی موجود در آن از طریق مختلف از جمله فشار مکانیکی و فشار دست هنگام کپی کردن پاره شده و رنگ داخل آن ها آزاد می شود، رنگ های پایینی و بالایی این کاغذها با هم ترکیب شده و اثری رنگی را منعکس کرده و کپی را به وجود می آورند. این کپسول های رنگی توسط کپسولی پلاستیکی احاطه شده اند که با اعمال فشار پاره شده و رنگ ها آزاد می شوند.

بیشترین کاربرد این کاغذ برای مراکز مختلف اداری می باشد، از کاغذ خودکپی آماده و برش خورده می توان برای شرکت ها، فروشگاه ها، سازمان های مختلف و همچنین برای پرینترها و چاپگر های صنعتی و خانگی استفاده کرده و همچنین از این کاغذها به صورت های بند و عمده ای نیز برای چاپ و کپی نوشته های مختلف کاغذی در انواع چاپخانه ها استفاده می نمایند.

این کاغذها به دلیل ویژگی های فراوانی که دارند و همچنین به دلیل قیمت های مناسب و مقرون به صرفه بسیار موردتوجه خریداران و مشتریان قرار گرفته و تقاضا برای خرید آن ها روز به روز در حال افزایش است.

قیمت خرید کاغذ خود کپی ۷۰×۱۰۰

قیمت خرید کاغذ خود کپی 70×100تولید کاغذ ان سی آر با مرغوب ترین مواد متریال انجام می شود که با بهره گیری از بهترین مهندسین و کارشناسان و هم گام با فناوری های روز دنیا تولید شده و این کالای تولید شده علاوه بر تأمین نیازهای داخلی به بازار کشورهای همسایه و دیگر بازارهای جهانی ارسال می شود.

این کاغذها مورداستفاده در مراکز و ادارات مختلف از جمله در بانک ها و بیمه ها بوده و در رنگ های مختلف از جمله زرد، سفید، سبز، صورتی و قرمز موجود می باشند.

قیمت خرید کاغذ خود کپی ۷۰×۱۰۰ به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از جمله این عوامل می توان موارد زیر را نام برد:

  • نوع و میزان کیفیت کاغذ
  • برندهای مختلف آن ها
  • وارداتی و صادراتی بودن محصول
  • انواع بسته بندی های کالا
  • نوسانات بازار
  • میزان عرضه و تقاضا 

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کاغذ cf ncr

کاغذ cf ncr نوعی کاغذ می باشد که با آن می توانیم به راحتی و بدون کثیف شدن مدارک از مدارک ها و اسناد خود کپی برداری کنیم. این نوع کاغذها به کاغذهای خود کپی نیز م

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما